جا ماندن از پرواز و اقداماتی که بعداز آن باید انجام دهید

بدیهی است که تمام مراحل خرید بلیط هواپیما را برای رسیدن به موقع به پرواز و مقصد طی می کنیم. مثلاً یک بلیط هواپیما را به صورت حضوری یا اینترنتی خریداری می کنیم تا در ساعت مشخص سوار هواپیما شویم و در کوتاهترین زمان ممکن به مقصدبرسیم. اما اگر نتوانیم به موقع در فرودگاه حاضر شویم یا به هر دلیل ممکن دیگری پروازمان را از دست دهیم باید چکار کنیم؟ در ادامه با مقاله “جا ماندن از پرواز” با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

راهنمای جامع دریافت ویزای شینگن فرانسه از VFS Global تهران

راهنمای جامع دریافت ویزای شینگن: ویزای گردشگری فرانسه یکی از محبوب‌ترین ویزاهایی است که ایرانیان در طول سال از سفارتخانه اروپایی در تهران درخواست می‌کنند. درخواست ویزا از سفارت‌های فرانسه، آلمان، ایتالیا و سوئد زیاد است. همۀ این کشورها در فهرست کشورهای منطقه شینگن قرار دارند.

بیشتر بخوانید

راهنمای اخذ ویزای شینگن در 9 مرحله و مدارک لازم برای اخذ ویزای اروپا

اشخاصی که می‌خواهند وارد حوزه‌ی شینگن شوند، بسته به ملیت‌شان ممکن است، نیازمند ویزا باشند. اگر تاکنون به اروپا نرفته‌اید و قصد سفر به آن را دارید، نخست باید ببینید آیا نیاز به ویزای شینگن دارید؟ هم‌اکنون مردم بیش از 60 کشور می‌توانند بدون ویزا وارد ناحیه‌های آزاد اروپا شوند و طی دوره‌ای 6 ماهه، به‌مدت 90 روز در آنجا اقامت کنند. اما اگر در دسته‌ی افرادی هستید که برای ورود به اروپا و منطقه‌ی شینگن نیاز به ویزا دارید، این مقاله را دنبال کنید تا شما را با مراحل اخذ ویزای شینگن و همچنین مدارک لازم برای اخذ ویزاهای مختلف آشنا کنیم.

بیشتر بخوانید