بررسی خودرو تویوتا GT86

شرکت خودروسازی تویوتا یک ابرشرکت چندملیتی سازنده خودرو و ماشین آلات مستقر در شهر تویوتا در استان آیچی ژاپن است. در این مقاله از مجله اینترنتی کاج درخشان می خواهیم یکی از تولیدات این شرکت یعنی بررسی خودرو تویوتا GT86 بپردازیم. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

معایب و مزایای موتور سیکلت برقی

با وجود افزایش چشمگیر آلودگی هوا در اکثر شهرها‌ی بزرگ و برای فرار از ترافیک و شلوغی‌‌ها در‌ سطح شهر از گذشته تا به امروزه موتور‌ها مورد توجه خاصی قرار می‌گرفتند. اما متاسفانه به دلیل کم کیفیتی این موتور‌ها و واردات برند‌های چینی، با استقبال خوبی رو‌برو نشده است . حال در مجله اینترنتی کاج درخشان با توضیحات گفته شده‌‌، به سراغ موتور سیکلت برقی که با وجود کاهش مصرف سوخت و آلودگی خیلی‌کم برای محیط زیست از فروش و محبوبیت بالایی برخوردار است، میرویم .

بیشتر بخوانید

بررسی خودرو جک s3

جک S3 خودروی جدیدی نبوده چرا تاریخ عرضه این خودرو به بازارهای چین به آگوست سال ۲۰۱۴ باز می گردد. این خودرو بر روی پلت فرم جک J4 بسط و توسعه داده شده است. جک s3 در جهت سیاست های کلان این خودروساز دولتی چین در جهت گسترش محصولات خود در سگمنت کراس اور تولید گردیده است چرا که قبل از این خودرو محصولاتی دیگر نظیر s2 وs1 و همین s5 هم که در ایران حضور دارد ، در سبد محصولات کمپانی جک مشاهده شده است. در این مطلب از مجله اینترنتی کاج درخشان می خواهیم به بررسی خودرو جک s3 بپردازیم. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

تشخیص ماشین رنگ شده از ماشین بی رنگ

یکی از نکات مهمی که تاثیر زیادی بر قیمت خودرو دارد، رنگ شدگی بدنه خودرو است. افرادی که قصد خرید خودروی دست دوم را دارند باید از یک کارشناس رنگ بدنه و یا دستگاه های مخصوص، برای تشخیص رنگ شدگی بدنه خودرو کمک بگیرند. ما در این مطلب از مجله اینترنتی کاج درخشان قصد داریم تا روش هایی را برای تشخیص ماشین رنگ شده از ماشین بی رنگ را برای شما بیان کنیم. پس با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید