برجسته شدن رگ های بدن و روش های آن

بدنسازها عضلات بازوی خود با رگ های برجسته را به نمایش می‌گذارند و خیلی‌ها نیز این ویژگی را یک امتیاز چشمگیر می‌دانند. برجسته شدن رگ به نام واسکولاریتی شناخته می‌شوند، یعنی شرایطی که عروق خونی به وضوح از روی پوست قابل دیدن باشند و این شرایط زمانی روی می‌دهد که چربی بدن به میزان زیادی کاهش یافته است و پوست نازک شده تا رگ ها بر روی عضله مشخص باشند.

بیشتر بخوانید

آب کردن پهلو با ورزش های بسیار ساده در خانه

آب کردن پهلو یکی از بزرگترین معضلاتیست که بسیاری از بانوان با آن درگیرند. پهلوها نه تنها تناسب اندام را بر هم می زد، بلکه بخشی از بدن است که به سختی می توان از شر آن خلاص یافت. از آنجا که پهلوها در ادامه ی ناحیه ی شکمی قرار دارند، بسیاری از افراد تصور می کنند که با ورزش های شکم می توان آنها را از بین برد، اما اینگونه نیست. برای رهایی از آنها ورزش های خاصی را باید انجام داد.

بیشتر بخوانید

فیتنس چیست؟ و تعریف اندام متناسب و ایده‌آل

رشته فیتنس ورزشی دارای مزایای بسیار است که معایب آن در برابر مزایایش بسیار ناچیز هستند. فیتنس از لحاظ ‌سلامت جسمانی و روحی، تأثیرات مثبت و خوبی برای فرد به جا می‌گذارد. این رشته ورزشی علاوه بر تاثیراتی که روی تناسب اندام خواهد گذاشت، باعث بهبود عملکرد فرد در طول فعالیت‌ های روزمره خود نیز می‌شود.

بیشتر بخوانید