عوارض پودر کردن قرص ها

عوارض پودر کردن قرص ها: بعضی از افراد هستند که قرص ها را نمی بلعند و راه هایی را انتخاب می کنند که مصرف قرص راحت تر باشد. مثلا این که آن ها را داخل آب له کرده و حل می کنند که البته خطراتی برای این کار وجود دارد. تاثیر دارو با له کردن آن کاهش پیدا می کند. به همین دلیل باید دارو را بدون هیچ تغییری به صورت قرص، کپسول و هر چیز دیگری مصرف کنید و آن را نَبُرید یا هرگز نباید دارو را بشکنید و آن را له کنید.

بیشتر بخوانید

کپسول نوافن ، موارد مصرف، نحوه مصرف و عوارض این مسکن

کپسول نوافن برای درمان درد یا التهاب ناشی از بسیاری از شرایط استفاده میشود.از موارد مصرف این دارو درمان سردرد ، درد دندان ، ارتروز ، درد قاعدگی و یا درد ناشی از صدمات جزئی اشاره کرد.

بیشتر بخوانید

کپسول تتراسایکلین + موارد مصرف و منع مصرف

کپسول تتراسایکلین آنتی بیوتیکی است که برای درمان بسیاری از عفونت های باکتریایی مختلف از جمله عفونت ادراری ،آکنه ، سوزاک و کلامیدیا مورد استفاده قرار می گیرد. تتراسایکلین تحت عنوان نام های مختلفی در دسترس می باشد از جمله :سامایسین ، آساتیتیت و آکرومایسین. کپسول تتراسیکلین در مقابل باکتری ها فعال می باشند.

بیشتر بخوانید

گلوتاتیون چیست؟ خواص این آنتی‌اکسیدان قوی و ضد سرطان را بشناسید

گلوتاتیون چیست ؟ گلوتاتیون آنتی‌اکسیدانی قدرتمند است که به گفتهٔ محققان مزایای متعددی برای سلامتی دارد. این اظهارنظرها باعث شده‌اند تا بیش از پیش به این آنتی‌اکسیدان توجه شود. بعضی از مردم باور دارند که این ماده خواص ضدپیری دارد، برای درمان اوتیسم مفید است و سوخت‌وساز چربی‌ها را افزایش می‌دهد و حتی از بروز سرطان هم جلوگیری می‌کند.

بیشتر بخوانید

قرص بیوتین و تاثیر انکار ناپذیر آن بر روی موها

خیلی از افراد از قرص بیوتین برای جلوگیری از ریزش مو و تقویت پوست سر خود استفاده می کنند. اگر شما هم می خواهید بیشتر با این ویتامین آشنا شوید، پیشنهاد می کنم حتما این مقاله را بخوانید. در این مقاله از مجله اینترنتی کاج درخشان راجع به اینکه موارد مصرف بیوتین چیست و بیوتین در چه غذاهایی یافت می شود توضیحات مختصری داده شده است.

بیشتر بخوانید