ماساژ سر و روش های آن برای رشد مو و نحوه اثرگذاری آن

آیا تا به حال سرتان را ماساژ داده‌اید؟ اگر این کار را انجام داده باشید، حتما می‌دانید چقدر آرامش‌بخش است. بعضی از پژوهشگران ادعا می‌کنند ماساژ سر علاوه بر کاهش استرس و تنش، می‌تواند رشد موها را نیز تقویت کند.

بیشتر بخوانید

پر طرفدار ترین رنگ مو سال 2020

سال نو و فصل جدید که از راه می رسد بازار آرایشگاه های زنانه حسابی گرم می شود! همه به دنبال تغییراتی در ظاهر خود هستند که در سال جدید و دید و بازدید های عید شکل ظاهری جدیدتری از خود داشته باشند. یکی از راه های تغییر آسان در ظاهر تغییر در رنگ و استایل موهاست. در سال ۲۰۱۹ رنگ موها اغلب ریشه ای از رنگ قهوه ای داشت و سپس با سبک های مختلفی بر روی آن پیچیدگی های رنگی خاصی ایجاد می شد. اما به نظر می رسد دنیای رنگ موی سال ۲۰۲۰ کمی سادگی را در برگرفته و در این سال شاهد رنگ هایی ساده هستیم که اغلب روی سایه های طبیعی مو ایجاد شده اند. در ادامه می توانید ترند ترین رنگ موهای سال ۲۰۲۰ را مشاهده کنید

بیشتر بخوانید

رنگ موی زیتونی و بهترین ترکیب های آن

رنگ موی زیتونی از دسته رنگ هایی در دسته گروه سرد است. رنگ مو زیتونی از دسته معدود رنگ هایی است که به سادگی با تمامی رنگ پوست ها سازگار بوده که پیر و جوان هم نمی شناسد. اگر شما نیز از رنگ هایی گرم با تنالیته های قرمز، نارنجی و یا زرد خسته شده اید بهتر است این بار از ترکیبات منحصر به فرد و زیبای رنگ زیتونی همچون رنگ موی دودی زیتونی، رنگ مو زیتونی عسلی و یا حتی رنگ مو هایلایت زیتونی در میان موهای مشکی و یا قهوه ای سوخته خود استفاده کنید.

بیشتر بخوانید