آرایش عروس در منزل ؛ چطور آرایش عروسی‌مان را خودمان انجام دهیم؟

روز عروسی برای خانم‌ها روزی ویژه است. برای مراسم عروسی دلخواه، باید کارهای زیادی انجام شود. یکی از این کارها انتخاب آرایش مناسب عروس است. خیلی‌ها آرایشگاه و سالن آرایش عروس را برای این کار ترجیح می‌دهند؛ اما بعضی‌ها هم ترجیح می‌دهند آستین‌ها را بالا بزنند و آرایش عروس را خودشان به‌ عهده بگیرند. آرایش عروس در منزل باعث صرفه‌جویی زیادی در هزینه‌های عروسی می‌شود. اما برای اینکه آرایشی بی‌نقص داشته باشید باید بدانید چه می‌کنید. با ما همراه باشید تا شما را در مسیر رسیدن به چهره‌ای درخشان در به‌یادماندنی‌ترین روز زندگی‌تان، راهنمایی کنیم.

بیشتر بخوانید

مدل لباس عروس بسیار شیک و جذاب

دراین مقاله مدلهای بی نظیر لباس عروس از پرفروش ترین ها و زیباترین ها را آماده کرده ایم، به همراه این مدلهای لوکس نکاتی را هم راجع به انتخاب مدل لباس عروس مناسب بشما خواهیم گفت، فقط یک روز میشود این لباس را پوشید و انتخاب درست آن نیز اهمیت زیادی دارد.

بیشتر بخوانید

شیک ترین مدل مانتو عروس برای عقد محضری

نحوه انتخاب مدل مانتو عروس برای عقد محضری: مراسم نامزدی و عروسی در ایران دارای تشریفات و رسوم خاصی است. این مراسم در تمامی کشور ها و با توجه به رسوم خاصی برگزار می گردد. در ایران نیز برای برگزاری مراسم عقد و نامزدی باید و نباید هایی هنوز هم پا برجاست و شاید وجود همین سنت های قدیمی است که باعث شده چنین مراسمی هنوز هم با شکوه هر چه بیشتر برگزار گردد.

بیشتر بخوانید