طرز تهیه کوکی لیمویی رژیمی

هرچند مواد اولیه این کوکی خیلی رژیمی به نظر نمیرسند اما به نسبت سایر شیرینی های رایج مقدار کالری و قند کمتری در این کوکی استفاده خواهد شد. برای درست کردن این کوکی های ساده تنها به چهار مواد نیاز دارید. این کلوچه ها که خیلی راحت درست می شوند بسیار خوشمزه هستند و می توانید در هر مناسبتی از میهمانان خود با آن ها پذیرایی کنید. در این مطلب با طرز تهیه کوکی لیمویی رژیمی آشنا خواهید شد.

بیشتر بخوانید

طرز تهیه حسو یک دسر خوشمزه دامغانی

حسو یک دسر خوشمزه مربوط به استان سمنان، شهر دامغان است که از سوغاتی های آن شهر و استان نیز محسوب می شود. در این مطلب از مجله اینترنتی کاج درخشان می خواهیم طرز تهیه این دسر خوشمزه دامغانی، یعنی طرز تهیه حسو را برای شما بیان کنیم. پس تا آخر با ما باشید.

بیشتر بخوانید

طرز تهیه کلوچه کدو حلوایی یک شیرینی خوشمزه خانگی

کدو حلوایی یکی از خوش طعم ترین سبزیجاتی است که می توان از آن در تهیه انواع دسر، کیک، کلوچه و شیرینی استفاده نمود. کلوچه کدو حلوایی یکی از خوش طعم ترین و خاص ترین شیرینی هایی است می توان در منزل تهیه کرد. برای تهیه کلوچه کدو حلوایی به تخم مرغ، کره، شکر، آرد، کدو حلوایی پوره شده، ادویه های طعم و عطر دهنده و شکلات چیپسی نیاز داریم. در ادامه با طرز تهیه کلوچه کدو حلوایی در مجله اینترنتی کاج درخشان آشنا خواهید شد.

بیشتر بخوانید

طرز تهیه فرنچ تست یا نان تست فرانسوی

تهیه فرنچ تست تابع یک دستور کلی است اما تغییرات جزیی در تهیه آن بر اساس فرهنگ و ذائقه افراد امکان پذیر است. در این مطلب از مجله اینترنتی کاج درخشان می خواهیم به شما همراهان گرامی، طرز تهیه این صبحانه لذیذ یعنی طرز فرنچ تست را به شما آموزش دهیم.

بیشتر بخوانید

طرز تهیه تارت کاراملی با شیره گردو

تارت کاراملی با شیره گردویی یک شیرینی خوشمزه و فوق العاده جذاب است که می توانید آن را به عنوان عصرانه یا دسر سرو کنید. در این بخش از مجله اینترنتی کاج درخشان، طرز تهیه تارت کاراملی با شیره گردو را آموزش خواهیم داد. پس با ما تا انتها همراه باشید.

بیشتر بخوانید