طرز تهیه بیف استراگانف ، غذای محبوب جهانی به سبک روسی

بیف استراگانف یکی از انواع غذاهای بسیار معروف و خوشمزه کشور روسیه است که در سراسر جهان به عنوان یک غذای بین المللی شناخته می شود. این غذای خوشمزه را با مرغ هم درست می کنند که با نام چیکن استراگانف شناخته می شود. در ادامه با طرز تهیه بیف استراگانف با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

طرز تهیه شاک شوکا ، تخم مرغ پخته خوشمزه

تخم مرغ یک غذای سالم و غنی از مواد مغذی است اما متاسفانه خیلی از ما مزه آن را نمی پسندیم و همین موضوع باعث می شود که از خواص تخم مرغ برای سلامت محروم شویم. اگر در جستجوی یک راه جدید برای لذت بردن از تخم مرغ هستید، این غذای سنتی خاورمیانه به نام « شاکشوکا » را امتحان کنید که می تواند به عنوان یک صبحانه مخصوص بهار یا یک شام برای بعد از تمرین، رضایت شما را جلب کند. در ادامه با طرز تهیه شاک شوکا با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

پوره سیب زمینی ایرلندی ، طررز تهیه و فایده های این غذا

پوره سیب زمینی ایرلندی یا کولکانون با سیب زمینی پخته و کلم پیچ درست میشه. واژه کولکانون به معنای کلم سر سفیده و یک غذای سنتی است که ایرلندی ها با گوشت درست می کنن. می تونید به جای مواد این غذا از خیلی جایگزین های دیگه استفاده کنید. مثلا به جای کلم پیچ از اسفناج، به جای شیرکره از شیر و به جای پیاز سبز از پیازچه و موسیر استفاده کنید.

بیشتر بخوانید

طرز تهیه مافین پیتزا صبحانه ی بسیار خوشمزه

صبحانه یکی از مهمترین وعده های غذایی هر فرد است. گاهی اوقات افراد از صبحانه و غذاهای موجود خوششان نمی آید و به همین خاطر صبحانه را نمی خورند. در بخش آشپزی مجله اینترنتی کاج درخشان می خواهیم یک صبحانه خوشمزه را برای شما آموزش دهیم که حتی اینگونه افراد نیز از آن خوششان بیاید. با طرز تهیه مافین پیتزا با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

طرز تهیه ذرت مکزیکی خوشمزه در خانه

دستور اصلی تهیه ذرت مکزیکی حتی ذرت را به شکل کاملا درسته و دانه نشده استفاده می کنند و به ذرت بخاپز شده کامل سس و ادویه ها اضافه می شود و به شکل کامل سرو می گردد. در طرز تهیه ذرت مکزیکی باید از ذرت شیرین و آبدار استفاده شود و البته می توان برای راحتی کار از کنسرو ذرت شیرین نیز استفاده نمود.

بیشتر بخوانید

طرز تهیه فرنچ تست یا نان تست فرانسوی

تهیه فرنچ تست تابع یک دستور کلی است اما تغییرات جزیی در تهیه آن بر اساس فرهنگ و ذائقه افراد امکان پذیر است. در این مطلب از مجله اینترنتی کاج درخشان می خواهیم به شما همراهان گرامی، طرز تهیه این صبحانه لذیذ یعنی طرز فرنچ تست را به شما آموزش دهیم.

بیشتر بخوانید