طرز تهیه ترشی زرشک و آلبالو خوشمزه

طرز تهیه ترشی زرشک و آلبالو بسیار راحت می باشد و شما به راحتی می توانید آن دار در منزلتان تهیه کنید. زرشک و آلبالو هر دو از خوراکی های ترش و خوشمزه و البته محبوب هستند پس مزه آنها در ترشی بسیار فراتر از انتظار شما خواهد بود. در ادامه با مجله اینترنتی کاج درخشان همراه باشید.

بیشتر بخوانید

طرز تهیه کوکی لیمویی رژیمی

هرچند مواد اولیه این کوکی خیلی رژیمی به نظر نمیرسند اما به نسبت سایر شیرینی های رایج مقدار کالری و قند کمتری در این کوکی استفاده خواهد شد. برای درست کردن این کوکی های ساده تنها به چهار مواد نیاز دارید. این کلوچه ها که خیلی راحت درست می شوند بسیار خوشمزه هستند و می توانید در هر مناسبتی از میهمانان خود با آن ها پذیرایی کنید. در این مطلب با طرز تهیه کوکی لیمویی رژیمی آشنا خواهید شد.

بیشتر بخوانید

طرز تهیه نان تخمه ای خوشمزه

این دستور نان که برای اولین بار در رستورانی در کپنهاگ درست شده است بی نهایت ساده، خوشمزه و سیر کننده است به خصوص زمانی که همراه با مربا یا پنیر سرو شود. البته دستور تهیه این نان کاملا سلیقه ای است و هر نوع تخمه یا آجیلی که دوست داشته باشید می توانید به آن اضافه کنید. ما در مجله اینترنتی کاج درخشان می خواهیم طرز تهیه نان تخمه ای خوشمزه را برای شما بیان کنیم. همراه ما باشید.

بیشتر بخوانید

طرز تهیه چیپس هویج خوشمزه

اگر متوجه شدید که دائما هوس چیپس می کنید، حتما شیفته این دستور میان وعده می شوید. این چیپس های تند با هویج درست شده و کباب می شوند. در نتیجه جایگزین بسیار سالام تری برای چیپس های سیب زمینی متداول هستند. در این مطلب از مجله اینترنتی کاج درخشان می خواهیم طرز تهیه چیپس هویج بسیار خوشمزه را برای شما بیان کنیم. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

طرز تهیه فراپوچینو ، یک نوشیدنی کلاسیک

این دستور و طرز تهیه فراپوچینو شباهت زیادی به موکا فراپوچینوی کلاسیک دارد با این تفاوت که در این دستور هم از سس شکلاتی ساده و هم از سس شکلاتی سفید استفاده شده است. سس شکلاتی سفید طعم آن را کمی متفاوت کرده است.

بیشتر بخوانید

طرز تهیه مافین پیتزا صبحانه ی بسیار خوشمزه

صبحانه یکی از مهمترین وعده های غذایی هر فرد است. گاهی اوقات افراد از صبحانه و غذاهای موجود خوششان نمی آید و به همین خاطر صبحانه را نمی خورند. در بخش آشپزی مجله اینترنتی کاج درخشان می خواهیم یک صبحانه خوشمزه را برای شما آموزش دهیم که حتی اینگونه افراد نیز از آن خوششان بیاید. با طرز تهیه مافین پیتزا با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید