میل به تجاوز جنسی در جمعیت، سخنان یک روانشناس در مورد تجاوز با بانوان

میل به تجاوز جنسی در جمعیت زیادی از افراد، عموما مردان، وجود دارد. اگر این میل از حد مشخصی بیشتر شده، تبدیل به نیاز شود، احتمالا یک شخص معمولی را تبدیل به یک شخص متجاوز می کند. با دکتر خانلرزاده همراه باشید.

بیشتر بخوانید

واقعیت مجازی چیست و چه کاربردهایی در دنیای امروز دارد؟

چقدر عالی می‌شد اگر می‌توانستیم وارد دنیای مجازی بازی‌های کامپیوتری‌مان بشویم و استرس و هیجان بازی‌ها را با تمام وجود درک کنیم یا می‌توانستیم سفری مجازی برویم و صداها، بوها و تصاویر را با همان کیفیت واقعی‌شان تجربه کنیم. اگر شما هم چنین افکاری در سر دارید این مقاله را دنبال کنید تا ببینیم واقعیت مجازی چیست و چه کاربردهایی در زندگی امروز ما دارد؟

بیشتر بخوانید

نرم کردن موها و روش های خانگی آن

موهای خشک یکی از مشکلاتی است که هر خانم و یا حتی آقایی با آن درگیر است. روش های ساده ای برای لطیف کردن موهای تان وجود دارد. با روش های از موهای خشک خلاصی یافته و از داشتن موهایی لطیف لذت ببرید. در ادامه می خواهیم روش نرم کردن موها به روش خانگی را بیان کنیم. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

طرز تهیه غذای رژیمی با سبزیجات

وقتی قصد کاهش وزن و لاغری دارید باید از غذاهای کم کالری با چربی پایین استفاده نمایید تا روند کاهش وزن را با موفقیت سپری کنید ، همین طور بهتر است در وعده های شام از غذاهای سبک تر با چربی و کالری کمتر استفاده نماییم تا بدن سالم تری داشته باشیم. معمولا وقتی صحبت از غذای رژیمی می شود بسیاری از افراد تصور می کنند غذای رژیمی باید بی مزه و بدشکل باشد و نمی توان از طعم و ظاهر غذاهای رژیمی لذت برد ، در حالی که با رعایت یک سری نکات در مزه دهی مواد غذایی و همین طور استفاده از روش های طبخ مناسب می توان خوشمزه ترین غذاهای رژیمی را با ظاهری زیبا و اشتهاآور تهیه نمود.

بیشتر بخوانید

ریپورتاژ آگهی و تاثیر آن در افزایش رتبه سایت

ریپورتاژ آگهی یک روش تبلیغات تاثیر گذار است که هم مورد توجه کاربر قرار می گیرد و هم به دلیل این که پس از انتشار محتوا در سایت میزبان، کاربران زیادی روی تبلیغ ریپورتاژ کلیک می کنند و همین باعث افزایش بازدید سایت و افزایش اعتبار سایت از نظر گوگل می شود.

بیشتر بخوانید

فیتنس چیست؟ و تعریف اندام متناسب و ایده‌آل

رشته فیتنس ورزشی دارای مزایای بسیار است که معایب آن در برابر مزایایش بسیار ناچیز هستند. فیتنس از لحاظ ‌سلامت جسمانی و روحی، تأثیرات مثبت و خوبی برای فرد به جا می‌گذارد. این رشته ورزشی علاوه بر تاثیراتی که روی تناسب اندام خواهد گذاشت، باعث بهبود عملکرد فرد در طول فعالیت‌ های روزمره خود نیز می‌شود.

بیشتر بخوانید

سفر در زمان و تحقیقات انجام شده در مورد آن

داستان های سفر به گذشته و آینده از تصوراتمان گرفته شده. اما اینکه سفر در زمان امکان پذیر است یا خیر ما را دقیقا به دانستن مفهومی میبرد که فیزیکدانان از آن به معنای “زمان” یاد میکنند. همانطور که انیشتین آن را نامید.

بیشتر بخوانید

پایان دنیا، چطور و چگونه؟!

“هر روز طوری زندگی کنید که گویی آخرین روز از عمرتان است.” آیا تا به حال به این جمله فکر کرده اید؟ این جمله فقط مفهوم ادبی و یا دینی ندارد چون هر لحظه ممکن است دنیا به پایان برسد. جدا از این جمله آیا یادتان هست که در سال 2012 به آخر دنیا نزدیک شده بودیم؟َ! اما این اعتقاد شکست خورد. دلتان را به این شکست خوش نکنید زیرا تئوری هایی وجود دارد که هر آن ممکن است دنیا به آخر خودش برسد. ما در این مطلب از مجله اینترنتی کاج درخشان این تئوری ها را بیان خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید