عاشق کردن مردان و روش های بسیار کاربردی که باید بخوانید!

هنگامی که صحبت از عاشق کردن پسرها و عاشق کردن مردان مطرح می شود، هزاران هزار نظر و عقیده متفاوت ما را احاطه می کنند که گاها حتی بیشتر باعث می شوند ما از شخص موردنظرمان دورتر شویم تا اینکه در آن فرد نسبت به خودمان علاقه به وجود بیاریم. بسیاری از دختران دوست دارند پسری که به او علاقه مند هستند را عاشق خود کنند. ما در کاج درخشان به شما روش هایی را یاد خواهیم داد که در عین اینکه بسیار ساده هستند تضمین شده می باشند و خانوم های زیادی آن ها را شبیه به یک معجزه می دانند.

چگونه یک پسر را جذب خودمان کنیم؟

مردها را می‌توان ساده‌تر از زن‌ها دانست. بنابراین عاشق کردن مردان چندان سخت نیست. بله خانوم ها اصولاً پیچیده‌تر از آقایون هستند و جذب کردن آن‌ها نیز دشوارتر. اما مردها تمایلی بیشتری دارند که جذب شوند. به عبارتی دیگر خودشان دوست دارند که دم به تله بدهند و زمینه را فراهم می‌کنند تا شما آن‌ها را عاشق خود کنید.

 1. برای مردها بسیار مهم است که نزدیکان آن‌ها دربارشان چه فکری می‌کنند و چقدر برای آن‌ها احترام می گزارند. این موضوع برای مردها هویتشان را مشخص می‌کند.عده‌ای از آن‌ها زمان زیادی از عمر خودشان را به کار کردن می‌گذرانند تنها برای اینکه آسایش و رفاه خانواده‌شان می‌تواند حس خوبی را به آن‌ها دهد. شما نیز برای راه پیدا کردن به قلب یک مرد باید صادقانه از او تعریف کنید. توجه کنید که گفتیم صادقانه، تعریف و تمجیدهای دروغ و توخالی تنها اورا از شما دورتر خواهد کرد.
 2. در مقابل او از مردهای دیگر تعریف و تمجید نکنید. اگر زنی معمولی را در کنار مردی جذاب و پولدار دیدید فوراً نگویید خداشانس بده. با اینکار هم شما دست به تخریب کردن مردی که کنار شما است می‌زنید هم اینکه جایگاه هم جنس خود را پایین می‌کشید. فراموش نکنی دکه یکی از اصول مهم در جذاب بودن این است که همیشه برای هم جنس خود احترام قائل شوید.
 3. برای عاشق کردن مردان با جان و دل به حرف‌هایش گوش بدید. شنونده خوب بودن نه تنها برای مردها بلکه برای خانوم ها نیز در این ادامه دادن رابطه موضوع حیاتی است. اما در جذب کردن مردها کمی اهمیت بیشتری دارد. به خاطر اینکه اگر مردی حس کند که شما به حرف‌های او گوش نمی‌دهید تمایلش برای حرف زدن با شما را از دست خواهد داد و در نتیجه احتمالش خیلی کم است که جذب شما شود.عاشق کردن مردان با روش های کاربردی
 4. برای اینکه شنونده بهتری باشید باید فرض کنید هیچ چیزی مهم‌تر از حرف‌های طرف مقابل شما در دنیا وجود ندارد. اگر شما در آن زمان مشغول کار دیگری هستید کار خود را برای مدت زمانی فراموش کنید. هرگز در حین صحبت کردن طرف مقابل خود به گوشی موبایل یا کامپیوتر خود را سرک نکشید. هنگامی که شما با تمام وجود به حرف‌های او گوش بدید. او متوجه خواهد شد و مغزش اندروفین تولید می‌کند که باعث ایجاد شادی و بالاتر رفتن اعتماد به نفسش می‌شود.
 5. اگر از شما سؤالی پرسید قبل از جواب دادن چند ثانیه صبر کنید. این کار شما چند نتیجه خوب به دنبال دارد. اولاً اگر او تصمیم داشته باشد دوباره صحبت کند از احترام شما بسیار خوشحال خواهد شد. دوما این‌گونه شما به طرف مقابل خود نشان خواهید داد که در حال بررسی کردن صحبت‌های او هستید. سوما او متوجه خواهد شد که شما حرف‌های او را به طور کامل متوجه شده‌اید.
 6. برای عاشق کردن مردان ،خود شما نیز هرازگاهی سؤال هایی مرتبط با صحبت‌های او بپرسید. این‌گونه هم شما منظور طرف مقابل خود را بهتر خواهید فهمید هم اینکه به او نشان می‌دهید که شش دانگ حواستان پیش اوست. سؤال کردن در هنگام مکالمه راه بسیار خوبی برای به‌دست گرفتن آن مکالمه و حتی رابطه می‌باشد.

قانون جذب مردان

به کار بردن نکته‌های بالا در جذب کردن مردها به سمت شما بسیار مؤثر خواهد بود. تمامی مردها بدون هیچ استثنایی شیفته زنی خواهند شد که او را صادقانه دوست داشته باشد و به او احترام بگذارد. شک نکنید که اگر به مرد خود نشان دهید که عاشق او هستید او تمام توان خود را به کار می‌گیرد تا شما را خوشبخت کند. بی شک زیبایی ظاهری نقش بسیار بالایی در جذاب بودن خانوم ها دارد. خانوم های زیادی روزانه در مقابل آینه می‌ایستند و چهره خود را ارزیابی می‌کنند. اما ظاهر زیبا به تنهایی کافی نیست و صدالبته که هریک از افراد دارای زیبایی‌های منحصر به فردی هستند و شاید بشود به جرئت گفت که هیچ کسی در دنیا وجود ندارد که دارای زیبایی نباشد. اما روش‌هایی وجود دارند که به شما کمک می‌کنند زیبایی‌های خود را بیشتر به تصویر بکشید و خیلی راحت به زن محبوبِ مرد علاقه خود تبدیل شوید.

وابسته کردن مرد به خود

 1. برای عاشق کردن مردان، به ظاهر خود و آراستگی و بهداشتتان اهمیت بدهید. اگر شریک شما همیشه رویی به هم ریخته و نامرتب از شما ببیند کم کم دلزده می‌شود. این به این معنی نیست که همیشه و همه جا با موهای شینیون شده جلوی او ظاهر شوید! یادتان باشد در عین سادگی می‌توان جذاب و آراسته بود.
 2. گاهی در قرار ملاقات‌هایتان کفش‌های پاشنه به پا کنید! شاید پوشیدن یک کتونی خیلی گزینه‌ای جالب برای یک شام رمانتیک نباشد.
 3. لباس‌های جذاب که مناسب تن شما هستند بپوشید. لباس‌هایی که بیش از حد تنگ و یا گشاد هستند رفتاری اغراق آمیزند و پوشیدن آن‌ها را توصیه نمی‌کنیم.
 4. شاید باورش برای شما سخت باشد اما لبخند زدن می‌تواند تأثیر بسیار زیادی بر روی مردها داشته باشد. عده‌ای از خانوم ها خیال می‌کنند با جدی بودن با شریکشان بهتر به نظر خواهند رسید. اما واقعیت این است که یک لبخند کوچک شما رو خوش رو خوش اخلاق‌تر نشان خواهد داد و مردها همیشه عاشق کسانی خواهند شد که خوش اخلاق‌تر هستند.راه های جذب پسران
 5. سلامتی جسمانی در خانوم ها زمینه ساز زیبایی در آن‌ها خواهد شد. به عنوان مثال بیماری مانند کبد چرب زیبایی پوستش را با ظاهر شدن آکنه از او می‌گیرد یا رعایت نکردن رزیم غذایی درست باعث می‌شود زیبایی اندام او از دست برود. ورزش کردن نیز از عوامل بسیار مؤثر در این زمینه است که علاوه با ایجاد ظاهری زیباتر برای خانوم ها باعث خواهد شد تا آن‌ها اعتماد به نفس بیشتری نیز به دست آورند.
 6. زیبایی درونی اما بسیار بیشتر از زیبایی ظاهری در عاشق کردن مردها نقش دارد. زن‌های مهربان و دلسوز خیلی راحت‌تر می‌توانند برای یک مرد زن دوست داشتنی باشند. برعکس باور تعدادی زیادی از خانوم ها مردها بیشتر از اینکه محو بیرون شما شوند محو درون شما خواهند شد. شاید آن‌ها در نگاه اول به طرف زن‌های زیباتر جذب شوند اما برای ماندگار شدن یک رابطه درون و رفتارهای شما تصمیم گیرنده خواهد بود.
 7. برای اینکه بتوانید مردی را عاشق خود کنید ابتدا باید عاشق خودتان باشید. شما باید همواره به ظاهر خود رسیدگی کنید و خواسته و نیازهایتان برای شما در اولویت قرار داشته باشد. اگر شما بلد نباشید که خودتان را دوست داشته باشید پس هرگز نمی‌توانید فرد دیگری را نیز دوست داشته باشید.
 8. برای وقت خود احترام قائل شوید. اگر شما از دسته زن‌هایی باشید که تمامی وقت خود را برای مردش سپری می‌کند. خیلی زود جایگاه خود را پیش او از دست خواهید داد. شما اولویت های دیگری نیز در زندگی‌تان دارید. سعی کنید همه چیز را درست و سرجایش انجام دهی

راه‌های جذب پسر از راه غیر مستقیم ممکن است؟

بسیار پیش آمده که دخترها از روانشناس‌ها می‌پرسند چگونه به یک پسر نزدیک شویم؟ آیا عاشق کردن مردان و عاشق کردن پسرها از راه های غیرمستقیم نیز ممکن است؟ اولین اقدام شما برای نزدیک شدن به فردی که می‌خواهید آشنا شدن با روحیات و علاقه‌های او می‌باشد. برای این کار شما می‌توانید آدرس شبکه‌های اجتماعی او را به‌دست آورید و با دنبال کردن او آشنایی بیشتری نسبت به او پیدا کنید. در قدم بعدی باید بفهمید او به دنبال چه دختری است و واقع بینانه ارزیابی کنید که شما می‌توانید دختر مورد علاقه او باشید یا نه؟. سعی کنید با او ارتباط برقرار کنید. به عنوان مثال زمانی که او با دوست‌های مشترک شما در حال گفتگو کردن است به بحث‌های آن‌ها وارد شوید. هنگام روبرو شدن با او خجالتی نباشد، به او سلام کنید و لبخند بزنید. اعتماد به نفس خود را افزایش دهید و خودتان را دست کم نگیرید. شما هرگز نباید به صورت ناگهانی علاقه تان به طرف مقابل را نشان دهید. باید در این راه قدم به قدم پیش برید. ابتدا به روش های غیر مستقیمی نشان دهید که از او خوشتان میاید و اگر او پا پیش بگذارد جواب منفی نخواهد شنید. اما اگر او پس از مدتی هیچ واکنشی ازخود نشان نداد و قدم جلو نگذاشت بهتر است اورا فراموش کنید.

راه های عاشق کردن پسران

چگونه مردان را دلتنگ کنیم؟

اگر شما به تازگی از رابطه ای بیرون آمده اید اما به فکر این هستید که طرف مقابل را دلتنگ خود کنید بدین معناست که شما می خواهید به رابطه خود برگردید. هنگامی که به این حس دچار می شوید ابتدا با خود فکر کنید که به جدایی شما به چه دلیلی اتفاق افتاد؟ آیا شما یک رابطه خوب را از دست داده اید؟ یا رابطه ای که باعث آزار رساندن به شما می شد و بیرون آمدن از آن می تواند لطف بزرگی در حق شما باشد. اگر بعد از پاسخ ها هنوز هم دوست دارید به رابطه گذشته خود برگردید با نیم خط همراه باشید. مهم‌ترین چیز پس از جدایی این است که به او یادآوری کنیم چه جیزی را از دست داده است. شما با اهمیت دادن به خودتان و پیش بردن مسیر زندگی و اهداف خود بدون وجود او خیلی راحت ثابت خواهید کردید که زن قدرتمندی هستید و او اشتباه بزرگی را مرتکب شده است. شما با مدیریت کردن احساس خود و از دست ندادن روحیه‌تان سریع‌تر از چیزی که فک کنید او را دلتنگ خودخواهید کرد. رفتارهای اشتباه برای جذب مردان و عاشق کردن مردان هنوز رواج دارد که مربوط به زمان غارنشین‌ها می‌باشد. رفتارهایی مانند دست نیافتنی باش تا یک مرد عاشق شما شود یا اینکه مردها عاشق دخترهای خنگ می‌شوند. این روش‌ها اگر هم جوابگو بوده‌اند که بعید می دانیم در زمان عصر حجر شما را به خواسته‌تان می‌رسانند. امروز مردان جذب خانوم هایی می‌شوند که باهوش باشند برای خود ارزش بگذارند و برای زندگی خود تلاش کنند.

منبع: مجله اینترنتی کاج درخشان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *