رنگ موی زیتونی و بهترین ترکیب های آن

رنگ موی زیتونی از دسته رنگ هایی در دسته گروه سرد است. رنگ مو زیتونی از دسته معدود رنگ هایی است که به سادگی با تمامی رنگ پوست ها سازگار بوده که پیر و جوان هم نمی شناسد. اگر شما نیز از رنگ هایی گرم با تنالیته های قرمز، نارنجی و یا زرد خسته شده اید بهتر است این بار از ترکیبات منحصر به فرد و زیبای رنگ زیتونی همچون رنگ موی دودی زیتونی، رنگ مو زیتونی عسلی و یا حتی رنگ مو هایلایت زیتونی در میان موهای مشکی و یا قهوه ای سوخته خود استفاده کنید.

چگونه رنگ زیتونی مو را از بین ببریم

زیتونی در واقع از ترکیب رنگ سبز و قهوه ای پدید می آید. از دسته رنگ های سرد بوده و بسیار برای افرادیکه از رنگ پوست گرم برخوردار هستند مناسب می باشد. این رنگ به خصوص برای افرادیکه رنگ پوست سبزه گرم دارند، و یا آن دسته از افرادیکه پوست های برنز و گرم دارند بسیار شیک و زیبا خواهد بود.

انواع مدل رنگ مو زیتونی نسکافه ای

رنگ موی زیتونی به سادگی با رنگ های دیگر ترکیب شده و رنگ های به دست آمده در نهایت فاقد قرمزی و نارنجی های ناخوشایند خواهند بود. این رنگ در بسیاری از موارد به عنوان خنثی کننده رنگ قرمز نیز در درصد های مختلف در کنار رنگ های دیگر قرار گرفته و میزان رنگ دهی آن بسته به درصد استفاده متغیر خواهد بود. دقت داشته باشید همواره برای رسیدن به رنگ موی دلخواه تان باید موهای شما به پایه مورد نظر رسیده باشد.

جدیدترین مدل های رنگ موی زیتونی سبز

ترکیب رنگ موی دودی زیتونی

رنگ مو دودی زیتونی از دسته رنگ های بسیار شیک و زیبا از ترکیبات رنگی زیتونی است. برای داشتن این رنگ زیبا باید پایه موهای شما به ۸ رسیده باشد. برای این منظور باید موها را از قبل توسط دکلره به پایه ۸ رسانده باشید، در واقع توسط دکلره موهای شما باید به رنگ زرد روشن تغییر کرده باشد.

رنگ مو زیتونی دودی بدون دکلره

پس از دکلره و شستشوی موهایتان از نصف تیوپ رنگ زیتونی پایه ۸، نصف تیوپ رنگ دودی پایه ۷ به همراه دو سانت از واریاسیون دودی و دو سانت واریاسیون نقره ای، یک سانت واریاسیون بنفش و اکسیدان ۶ درصد استفاده کرده و خمیر رنگ موی خود را درست کنید. دقت داشته باشید که این نوع از ترکیب رنگ مو زیتونی با دکلره به دلیل داشتن رنگ دودی با پایه ۷ دارای رنگ غالب تری از دودی می باشد.

رنگ مو زیتونی روشن بدون دکلره

ترکیب رنگ مو زیتونی عسلی

همانطور که می دانید رنگ مو عسلی درصد بالایی از نارنجی و زردی را به همراه دارد. از دسته رنگ های بسیار گرم بشمار رفته که اگر متناسب با رنگ پوست افراد انتخاب گردد می تواند جذابیت بسیار زیادی را با خود همراه داشته باشد. ترکیب کردن رنگ سبز زیتونی به رنگ موی عسلی کمک می کند تا در رنگ مو ترکیبی جدید از گرمای بیش از حد این رنگ کاسته شده و هاله های رنگ نارنجی و زرد کمتری نمایان شود، به این شکل این رنگ موی جدید کمک می کند تا افراد با تنالیته های مختلفی از رنگ پوست بتوانند به سادگی از آن استفاده کرده و زیبایی خود را دو چندان کنند.

رنگ مو زیتونی هایلایت زیبا و شیک

برای داشتن مدل رنگ موی زیتونی عسلی باید توسط دکلره موهای شما به پایه ۸ رسیده باشد. پس از آن می توانید از نصف تیوپ رنگ عسلی، یک چهارم تیوپ رنگ زیتونی پایه ۸، یک چهارم تیوپ رنگ دودی پایه ۸، دوسانت واریاسیون نقره ای، دوسانت واریاسیون دودی، یک سانت واریاسیون بنفش و اکسیدان ۶ درصد استفاده کرده و خمیر رنگ موی حاصل را بر روی موهای شسته شده خود بزنید.

ترکیب رنگ موی زیتونی تیره

انواع ترکیب رنگ مو زیتونی بدون دکلره

برای داشتن یک ترکیب رنگ مو دودی زیتونی بدون دکلره نیاز دارید تا موهای شما حداقل به پایه ۵ رسیده باشد. می توانید برای رسیدن به این پایه از رنگ های سه صفر نیز استفاده کنید. پس از آن می توانید برای تهیه خمیر رنگ مو از نصف تیوپ رنگ زیتونی پایه ۸، نصف تیوپ رنگ دودی پایه ۸ به همراه دو سانت از واریاسیون دودی، دو سانت واریاسیون سبز و دو سانت واریاسیون نقره ای، یک سانت واریاسیون بنفش و اکسیدان ۹ درصد استفاده کنید. دقت داشته باشید که اگر پایه موهای شما در حد ۳ یا ۴ است باید از اکسیدان ۹ درصد استفاده گردد.

رنگ مو زیتونی همراه بامش

برای داشتن ترکیب رنگ مو زیتونی عسلی بدون دکلره نیاز دارید تا نصف تیوپ رنگ زیتونی قوی پایه ۸، یک چهارم تیوپ رنگ عسلی پایه ۸، یک هشتم تیوپ رنگ طبیعی پایه ۹، یک چهارم تیوپ رنگ مرواریدی خاکستری پایه ۹ به همراه دو سانت از واریاسیون دودی، سه سانت واریاسیون نقره ای و اکسیدان ۹ درصد استفاده کنید.

رنگ مو زیتونی با دکلره

برای تهیه رنگ مو زیتونی نسکافه ای بدون دکلره باید از نصف تیوپ رنگ نسکافه ای (یا ترکیب مساوی از شکلاتی ۸، طبیعی ۸) پایه ۸، یک چهارم تیوپ رنگ مو زیتونی پایه ۸، یک چهارم تیوپ رنگ مو دودی پایه ۸، واریاسیون نقره ای و خاکستری دو سانت از هر کدام، واریاسیون بنفش یک سانت و نیم و اکسیدان ۹ درصد استفاده کنید.

رنگ موی هایلایت زیتونی

رنگ مو زیتونی روشن بدون دکلره از ترکیب با رنگ بژ پدید آمده و برای رسیدن به فرمول رنگ این ترکیب باید موهای طبیعی رنگ نشده یا قهوه ای پایه ۶ به بالا (بدون قرمزی) داشته باشید. پس از آن می توانید از نصف تیوپ بژ پایه ۷، یک چهارم تیوپ هایلایت صدفی، یک چهارم تیوپ زیتونی پایه ۸، دو سانت واریاسیون نقره ای و دودی از هر کدام، یک سانت واریاسیون بنفش و اکسیدان ۹ درصد استفاده کنید.

رنگ موی زیتونی تیره

ترکیب رنگ موی زیتونی روشن

زیتونی روشن را می توان از ترکیب با دسته رنگ های روشن بسیاری به دست آورد که یکی از ترکیبات جذاب زیتونی روشن رنگ موی زیتونی بژ است. این رنگ مو از ترکیب رنگ بژ، زیتونی و دودی تشکیل شده و در آن دیگر خبری از زردی های ناخوشایند رنگ بژ نخواهد بود. بنابراین با تناژ رنگ پوست خانم های ایرانی بیشتر هماهنگ خواهد شد.

رنگ موی زیتونی طلایی

برای داشتن این رنگ مو باید موها از قبل به پایه ۸ دکلره رسیده باشد. پس از آن باید نصف تیوپ رنگ مو بژ، یک چهارم تیوپ رنگ دودی پایه ۷، یک چهارم تیوپ رنگ زیتونی پایه ۸، دو سانت واریاسیون نقره ای، یک سانت واریاسیون بنفش و اکسیدان ۶ درصد را با یکدیگر ترکیب کنید.

منبع: مجله اینترنتی کاج درخشان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *