تعبیر خواب فریاد زدن

تعبیر خواب فریاد زدن ؛ معنی فریاد زدن در خواب ما چیست همگی در مجله اینترنتی کاج درخشان.امیدواریم این مطلب که حاصل تلاش تیم تعبیر خواب سایت است مورد توجه شما سروران گرامی قرار گیرد.

همانطور که می دانید خواب یکی از نشانه های بزرگ خداوند است که می دانیم که خواب برادر مرگ است و بی شباهت به مرگ نیست.موقعی که می خوابیم روح از بدن ما جدا می شود و وقتی که می میریم هم روح از بدنمان جدا می شود. روح در خواب به آسمان می رود و به همین دلیل است که ما خواب می بینیم و گاهی رویای صادقه می بینیم.وقتی در قرآن می نگریم بارها کلمه خواب را می بینیم و این نشانه اهمیت خواب دارد. خواب در قرآن بنام حُلم آمده است و گاهی هم به صورت جمع آن یعنی احلام ، و گاهی منام و رویا.در احادیث به صورت رویا آمده است و از خواب های خوب بنام مبشرات نام برده شده است.

تعبیر خواب فریاد زدن امام صادق

شنیدن صدا و فریاد همه پرندگان خوب است مگر پرندگانی که مثل خفاش و جغد که شوم شمرده می شوند و شنیدن صدا و فریاد آنها اندوه و مصیبت است و اگر در خواب صدای فریاد مار را بشنوید معنی خواب شما ترس است. شنیدن فریاد ملخ و زنبور در خواب ترس است و شنیدن فریاد قورباغه یعنی به ان جا می روی.

خواب فریاد زدن یوسف پیامبر

اگر در خواب فریادز دن ببینی معنی خواب تو این است که تندرست خواهی بود و روزی برتو فراخ خواهد بود.

تعبیر خواب فریاد زدن ابن سیرین

  1. اگر در خواب ببینی که کسی فریاد می زند و گریه هم می کند معنی خواب تو این است که شاد و خوشحال می شوی.
  2. اگر در خواب ببینی فریاد می زنی و دعا میکنی معنی خواب تو این است که حاجت روا می شوی و بر دشمن و رقیب خود پیروز می شوی.
  3. اگر در خواب دیدی فریاد ناله می شنوی و این چیزی شبیه فریادی است که در اثر درد می زنیم معنی خواب تو انی است که خبر بدی می شنوی.
  4. اگر در خواب دیدی که در جای دوری هستی و تو را با صدای بلند صدا می زنند معنی خواب تو این است که به زودی از دنیا می روی.
  5. اگر خواب بالا را ببینی ولی جواب ندهی معنی خواب این است که بیمار می شوی ولی نمی میری.

خواب فریاد زدن منوچهر مطیعی

  1. اگر در خواب خود صدای فریاد و جیغ بشنوید و از این جیغ بترسید و ناراحت شوید معنی خواب شما این است که خبر بدی به مشا می رسد.
  2. اگر در خواب بالا شما ناراحت نشوید معنی خواب عوض می شود و خبری معمولی به شما می رسد.
  3. اگر در خواب صدای فریاد و جیغ زنی را بشنوید ولی نتوانید او را ببینید معنی خواب تو این است که کسی شما را فریب می دهد.
  4.  اگر در خواب بالا زن را دیدید معنی خواب این می شود که زنی روی همه کارهای شما تاثیر می گذارد.

منبع: مجله اینترنتی کاج درخشان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *